Bc. Anna Bartošová

kategorie.zde:

Je autorkou projektu Akademie života, ve kterém zúročuje své několikaleté zkušenosti práce s ženami podle motta: „Najdi svou vášeň a sílu pro zdravý, šťastný a spokojený život díky sebepoznání a fyzické péči“.

Vystudovala Fakultu managementu VŠE Praha a pracovala v nadnárodních společnostech. Svět korporace opustila při hledání řešení svých zdravotních problémů, které jí přivedlo na cestu sebepoznávání a jako terapeutka, masérka a lektorka se stala průvodkyní a podporovatelkou žen, kterým pomáhá zlepšovat kvalitu jejich života.

Jak sama říká: „Věřím, že psychická pohoda jde ruku v ruce s tou fyzickou a spolu tvoří základ pro naše životní štěstí a spokojenost. Na svých individuálních sezeních, workshopech a seminářích mám jediný cíl: ulevit svým klientkám nejen od fyzických obtíží, ale i od těch psychických. Tak, aby se mohly naplno pustit do všeho, po čem jejich hlava, tělo i srdce touží."

Propojování fyzična a psychična je důležitým motivem všech jejích akcí, a to jak živých seminářů (Vědomá cesta k sobě), tak i on-line kurzů (Vnitřní holka, 7 Energetických bran a Menopauza).

Spolu se svou dcerou Lucií organizovaly 1. on-line kongres Zdraví ženy. Spolu s 25 významnými experty na poli osobního rozvoje (např. Lucie Kolaříková, Lilia Khoustnoudinová, Denisa Říha Palečková, Pavel „Hirax“Baričák, Michaela Šimková, Lubica Macková, Petr Velechovský, Lucie Harnošová a další) provedly účastníky 4 rovinami komplexní péče sama o sebe.

Její vášní je péče o ženské zdraví, seberozvoj a podpora žen i jejich smysluplného podnikání, díky kterému si tvoří život svých snů, ze kterého si už nemusí a ani nechtějí brát dovolenou.

Info:

www.akademiezivota.cz

www.annabartosova.eu

https://www.facebook.com/anna.bartosova.98/

 

 • Bc. Anna Bartošová: Náš energetický systém, 9. díl - 7. čakra
  Bc. Anna Bartošová: Náš energetický systém, 9. díl - 7. čakra
  Závěr cyklu - 7. čakra, zvaná také temenní nebo korunní. Je centrem duchovního spojení s naším vyšším Já, s božskou energií, inteligencí, s vesmírem. Ve videu si řekneme základní informace o této čakře, s jakými orgány je spojená, jaké jsou projevy její harmonické, ale i disharmonické funkce a chybět nebudou samozřejmě ani tentokrát tipy, jak 7. čakru uvést do harmonie.
  Bc. Anna Bartošová: Náš energetický systém, 9. díl - 7. čakra
 • Bc. Anna Bartošová: Náš energetický systém, 8 díl - 6. čakra
  Bc. Anna Bartošová: Náš energetický systém, 8 díl - 6. čakra
  Centrum intuice, vnitřního vedení, nebo také čakra 3. oka, čelní, to je 6.čakra. Ve videu opět uslyšíte základní informace, s jakými orgány je spojená, jaké jsou projevy její harmonické funkce i jak se cítíme, pakliže je funkce v disharmonii. Chybět nebudou samozřejmě ani rady pro podporu její harmonizace.
  Bc. Anna Bartošová: Náš energetický systém, 8 díl - 6. čakra
 • Anna Bartošová: Náš energetický systém, 7. díl - 5. čakra
  Anna Bartošová: Náš energetický systém, 7. díl - 5. čakra
  5. čakra, zvaná také krční, představuje komunikaci, právo a umění mluvit, vyjadřovat se, vyjádřit slovem, hlasem i mimikou to, co cítíme, jací jsme, jak vnímáme sami sebe i své okolí. Schopnost dobře komunikovat patří k nejdůležitějším ...Vždyť na dobré komunikaci de facto stojí svět i kvalita a úspěšnost našeho života. Ve videu uslyšíte základní informace o této čakře, s jakými orgány je spojená, jaké jsou projevy její dobré i špatné funkce a co dělat pro její zharmonizování, abychom měli tolik potřebné dobré verbální schopnosti.
  Anna Bartošová: Náš energetický systém, 7. díl - 5. čakra
 • Bc. Anna Bartošová: Náš energetický systém, 6. díl - 4. čakra
  Bc. Anna Bartošová: Náš energetický systém, 6. díl - 4. čakra
  Cyklus radioregenerace.cz pokračuje základními informacemi tentokrát o 4. čakře, zvané srdeční, představující právo milovat. Ve videu opět uslyšíte s jakými orgány je spojená, jak se cítíme, je-li v harmonii, či naopak. Nechybí samozřejmě ani rady pro její zharmonizování k dosažení správné funkce.
  Bc. Anna Bartošová: Náš energetický systém, 6. díl - 4. čakra
 • Bc. Anna Bartošová: Náš energetický systém, 5. díl - 3. čakra
  Bc. Anna Bartošová: Náš energetický systém, 5. díl - 3. čakra
  V další části cyklu nabídneme základní informace o 3. čakře, která představuje náš vztah k osobní moci, vůli, vitalitě, sebeúctě. S jakými orgány je spojená, jak se cítíme, je-li 3. čakra v harmonii a jaké jsou projevy její disharmonie. Chybět nebudou ani rady, jak podpořit její harmonickou funkci.
  Bc. Anna Bartošová: Náš energetický systém, 5. díl - 3. čakra
 • Bc. Anna Bartošová: Náš energetický systém, 4. díl - 2. čakra
  Bc. Anna Bartošová: Náš energetický systém, 4. díl - 2. čakra
  Druhá čakra energetického systému je centrem vztahů, původních emocí, sexuální energie a kreativity. Jaká tedy je hlavní funkce této čakry, jaké jsou projevy její harmonie a naopak disharmonie a jak podpořit její správnou funkci. To vše se dozvíte v dalším dílu našeho cyklu s terapeutkou Annou Bartošovou.
  Bc. Anna Bartošová: Náš energetický systém, 4. díl - 2. čakra
 • Bc. Anna Bartošová: Náš energetický systém, 3.díl - 1. čakra
  Bc. Anna Bartošová: Náš energetický systém, 3.díl - 1. čakra
  První čakra energetického systému. Kde se nachází, jaká je její hlavní funkce, co způsobuje blokaci první čakry, jaké jsou projevy zavření, disharmonie, co dělat pro odblokování, otevření a jak se cítíme, je-li první čakra v harmonii? To vše v dalším díle našeho cyklu o energetickém systému, ve kterém vás terapeutka Anna Bartošová postupně seznámí s nejdůležitějšími čakrami a jejich významem pro život.
  Bc. Anna Bartošová: Náš energetický systém, 3.díl - 1. čakra
 • Bc. Anna Bartošová: Náš energetický systém, 2.díl - čakry
  Bc. Anna Bartošová: Náš energetický systém, 2.díl - čakry
  ČAKRA – v překladu ze sanskrtu znamená kolo, nebo disk. Představuje energetické centrum, kterým proudí naše životní energie a udržuje nás tak zdravou a živou bytostí.
  Bc. Anna Bartošová: Náš energetický systém, 2.díl - čakry
 • Bc. Anna Bartošová: Náš energetický / čakrový systém 1. - úvod
  Bc. Anna Bartošová: Náš energetický / čakrový systém 1. - úvod
  Náš energetický, čili čakrový systém je dokonalá mapa, která nám umožňuje najít schůdné cesty k propojení sami se sebou, se svým tělem, myslí a duší, ke kontaktu se svým vnitřním Já, s energií Matky Země a Vesmíru a také k programům, které máme skryté v našem nevědomí. Pomáhá nám pochopit, co se nám v životě děje a zvládnout různé nástrahy, překážky a životní výzvy.
  Bc. Anna Bartošová: Náš energetický / čakrový systém 1. - úvod
 • Bc. Anna Bartošová: Technika Ty jako rodič, 5. díl
  Bc. Anna Bartošová: Technika Ty jako rodič, 5. díl
  Jak se chovat ke svému vnitřnímu dítěti, abychom byli šťastní.
  Bc. Anna Bartošová: Technika Ty jako rodič, 5. díl
 • Bc. Anna Bartošová: Spojení se svou vnitřní holkou, 4. díl
  Bc. Anna Bartošová: Spojení se svou vnitřní holkou, 4. díl
  Meditace - zahojit rány z dětství, pomoci svému vnitřnímu dítěti a tedy sobě.
  Bc. Anna Bartošová: Spojení se svou vnitřní holkou, 4. díl
 • Bc. Anna Bartošová: Proč si některé situace ze svého dětství nepamatujeme, 3. díl
  Bc. Anna Bartošová: Proč si některé situace ze svého dětství nepamatujeme, 3. díl
  Snažíme se zapomenout na některé špatnosti, ochránit se tím, ale z našeho podvědomí se nevytratí a mohou nám i v dospělosti škodit. Co dělat?
  Bc. Anna Bartošová: Proč si některé situace ze svého dětství nepamatujeme, 3. díl
 • Bc. Anna Bartošová - Hezké dětství a zraněné vnitřní dítě, 2. díl
  Bc. Anna Bartošová - Hezké dětství a zraněné vnitřní dítě, 2. díl
  Možná v dospělosti neustále cítíte potřebu pochvaly od druhých za to, co a jak děláte a příliš vás trápí, když se vám takové maximální odezvy nedostává. Jak říká terapeutka Anna Bartošová, může za to vaše kdysi zraněné vnitřní dítě. Ptáte se, jak k takovému zranění dochází v případě, když vzpomínáte na své dětství jako na hezké období bez mráčků?
  Bc. Anna Bartošová - Hezké dětství a zraněné vnitřní dítě, 2. díl
 • Bc. Anna Bartošová - Vnitřní holka - co je vnitřní dítě, 1. díl
  Bc. Anna Bartošová - Vnitřní holka - co je vnitřní dítě, 1. díl
  Vnitřní dítě je tou nejdůležitější bytostí v našem životě. Má velký vliv na naše zdraví, spokojenost, vztahy, na to, jak se cítíme a jak vnímáme svět a lidi kolem nás. Práce s vnitřním dítětem je především práce s emocemi a traumaty, které si častokrát neseme ještě ze svého dětství. Mnohé věci si vědomě nepamatujeme, protože v zájmu našeho přežití v bolestivých a nepříjemných situacích, jsme je zatlačili do podvědomí. Odtud ale ovlivňují naše současné chování, které ne vždy je v souladu s tím, co chceme a co si přejeme. Různé strachy, obavy a stres, kterými reagujeme na současné dění kolem nás, mohou být jen odrazem právě nevyřešených bolestí a traumat. Řešením je práce se svým vnitřním dítětem.
  Bc. Anna Bartošová - Vnitřní holka - co je vnitřní dítě, 1. díl