O nás

Milí přátelé, současná situace, která nás velmi zneklidňuje, ale i spojuje, přispěla k urychlení našeho záměru spustit nový internetový projekt pro povzbuzení a inspiraci k zdravějšímu a lepšímu životu. 

Projekt jsme rozjeli, tak jako mnozí, kteří se snaží alespoň trochu svými silami pomoci a potěšit, za opravdu provizorních podmínek, které budeme postupně zlepšovat. Stejně jako řada umělců vás proto i naši moderátoři pozvou do svých obýváků a improvizovaných studií, protože ani my jinou možnost nemáme.

Jak víme, doba je velmi hektická, klade důraz na maximální výkon, přináší vysoké nároky, příliv nových, často velmi negativních informací, ve kterých se mnohdy nedokážeme ani patřičně orientovat, a tím je způsobena i ztráta pocitu jakékoliv jistoty, kterou k životu dle odborníků každý potřebuje. V tomto směru lidstvo předběhlo svůj vývoj, protože psychická a fyzická podstata člověka se navzdory době příliš nemění. Stále více z nás se proto nedokáže tomuto tlaku přizpůsobit, což se projevuje nárůstem psychických a potažmo i fyzických problémů a onemocnění.

Smyslem našeho internetového projektu je přispět k regeneraci fyzických i duševních sil na základě zdravého životního stylu a potřebné pozitivní filozofie, vedoucí k dobrému životu. To vše samozřejmě i s důrazem na nutnost etiky a slušných vztahů ve společnosti, v práci i v rodině. Nové radio chce připomínat skutečné hodnoty, na které jsme v tom až zběsilém tempu trochu pozapomněli – moudrost, soucit, laskavost a lidskost, které, když se je znovu naučíme vnímat, mohou učinit náš současný život šťastnějším.

Uzdravovat tělo i duši a vracet se k naší přirozenosti chceme pomocí tradičních východních a dalších učení a medicín, ale stejně tak i s pomocí nejnovějších poznatků tzv. západní medicíny.

Naši spolupracovníci jsou přední odborníci na tělo i duši.

Radioregenerace.cz však nenabízí pouze setkání s odborníky, relaxace, tréninky, apod. Nedílnou součástí vysílání jsou a ve větší míře i budou, v rámci určité arteterapie, dialogy předních osobností našeho kulturního a společenského života. Lidí, kteří ve svém oboru skutečně něco dokázali. Jejich společné výpovědi nabídnou onu životní zkušenost, moudrost a inspiraci, pohled do světa kultury, ale třeba i „jen“ tolik potřebný léčivý úsměv. Regeneraci těla i duše.

Budemé vděční za Vaše podněty na info@radioregenerace.cz.

tým www.radioregenerace.cz

  • O nás