Redakce

kategorie.zde:

 • Redakce

Zjistěte více o našem rádiu

 • Mezinárodní kongres zdraví, jedna z nejvýznamnějších celosvětových akcí
  Mezinárodní kongres zdraví, jedna z nejvýznamnějších celosvětových akcí
  3. Mezinárodní kongres zdraví 2023 Praha sledovalo téměř 2000 diváků z 55 zemí světa, z toho 370 osobně. Na kongresu bylo zveřejněno více než 140 prezentací z oblasti TCIM (tradiční, komplementární a integrativní medicíny) i medicíny EBM (medicíny založené na důkazech). Záznam z kongresu je přístupný zdarma na www.mkz2023praha.cz až do roku 2025, kdy se uskuteční 4. ročník. Již zakladatel klinické medicíny Hippokrates, jehož přísahu ctí každý lékař, uvádí: „Jediným velkým lékařským uměním je vyléčit pacienta a je lhostejno, jakým způsobem se to podaří.“ Radioregenerace.cz, mediální partner kongresu, nabízí malé ohlédnutí ředitele Tomáše Pfeiffera za touto událostí, jejímž cílem bylo sloužit lidem.
  Mezinárodní kongres zdraví, jedna z nejvýznamnějších celosvětových akcí
 • Redakce: Divadlo U Valšů - Šanson, věc veřejná
  Redakce: Divadlo U Valšů - Šanson, věc veřejná
  Divadlo U Valšů v Praze uvádí Šansonové večery. Na další setkání, nejbližší je 11. října v 19 hodin, zvou dramaturgyně cyklu, šansoniérka Jana Rychterová a hlavní host tohoto večera, spisovatelka, herečka a rozhlasová a televizní moderátorka Hanka Švejnohová. Ochutnávku z její tvorby, fejeton Pohlazení po duši, najdete uz teď v sekci Promluvy.
  Redakce: Divadlo U Valšů - Šanson, věc veřejná
 • Neckářovo křížem krážem po Česku na Půlnočním turné
  Neckářovo křížem krážem po Česku na Půlnočním turné
  I přes zdravotní komplikace, které legendu české pop-music trápily, se nakonec podařilo to, v co už mnozí ani nedoufali - úspěšně zrealizovat 2 roky odkládané Půlnoční turné k 50. výročí skupiny Bacily. Václav Neckář se od lékařů 28. 11. dozvěděl dobrou zprávu a už večer vystoupil v Semilech na prvním ze série koncertů. Čekal ho v rekonvalescenci po operaci doslova pěvecký i cestovatelský maratón. Stovky kilometrů křížem krážem Českem po často nepříliš sjízdných silnicích a téměř každodenní 2 hodinový koncert s živým zpíváním hitů i balad. Pak balení aparatury a nad ránem cesta domů, aby kolem poledne mohli vyjet na další štaci. Koncertů se během 18 dnů uskutečnilo 14 a s velkým zážitkem odcházeli návštěvníci z pražského divadla Broadway, stejně jako z divadel a KD např. v Jičíně, Brně, Domažlicích, Mělníku, Hodoníně, Havlíčkově Brodě, Strakonicích, Jihlavě... Odcházeli rozradostnění i zjihlí písničkami, které miluje už několik generací, okouzlení nejen sváteční atmosférou, díky třeba i Půlnoční, ale nejspíš především tím, co Vašek vždy dokázal a dokáže z jeviště předat. Z hloubky jeho emocí, lidskosti, kumštu a absolutní profesionality za všech okolností. Co dodat, snad jen díky a klobouk dolů!
  Neckářovo křížem krážem po Česku na Půlnočním turné
 • O nás
  O nás
  Milí přátelé, současná situace, která nás velmi zneklidňuje, ale i spojuje, přispěla k urychlení našeho záměru spustit nový internetový projekt pro povzbuzení a inspiraci k zdravějšímu a lepšímu životu. 
  O nás
 • Kontakt
  Kontakt
  Kontaktní informace
  Kontakt