Alena Kumstýřová: Cesta naděje ke štěstí s doc. MUDr. Janem Měšťákem, CSc.

Milí příznivci radioregenerace.cz, nabízím vám nový cyklus nazvaný podle právě dokončené nejnovější knihy doc. MUDr. Jana Měšťáka, CSc. Cesta naděje ke štěstí. Našeho nejslavnějšího plastického chirurga tak poznáte ve zcela jiné roli, především jako empatického psychoterapeuta a znalce lidské duše. Jako lékaře, který každého člověka vnímá jak po stránce fyzické, tak i psychické, protože, jak říká, jen tak může být léčba zdařilá. Jeho schopnost pracovat s myslí, jak uslyšíte, je až neuvěřitelná. Poznáte ho jako člověka, pro kterého je lékařská profese i dnes skutečným posláním a pro kterého na truc době peníze nejsou na prvním místě, protože tam je prospěch pacienta. Na úvod cyklu vám tedy nabízím jeho velkou osobní zpověď, cestu naděje ke štěstí jeho pohledem.

 • Alena Kumstýřová: Cesta naděje ke štěstí s doc. MUDr. Janem Měšťákem, CSc.
 • Alena Kumstýřová: Cesta naděje ke štěstí s doc. MUDr. Janem Měšťákem, CSc.
 • "Vaším společníkem je Noční Mikrofórum, kterým vás provází Alena Kumstýřová"
  "Vaším společníkem je Noční Mikrofórum, kterým vás provází Alena Kumstýřová"
  Právě s tímto pořadem - fenoménem bylo jméno moderátorky a dramaturgyně Aleny Kumstýřové spojeno po většinu let její dlouhé rozhlasové kariéry a Mikrofórum se doslova stalo jejím osudem, působila v něm z celé plejády jeho tvůrců nejdéle. U jeho mikrofonu vyzpovídala většinu skutečných osobností a v případě Nočního Mikrofóra dala před půlnocí nahlédnout mnohdy i do nepříliš známých stránek slavných životů. Připomeňme si alespoň některá důvěrná setkání z archivu Dvojky - Noční Mikrofórum s hercem Václavem Vydrou, s legendou pop-music Václavem Neckářem a jeho bratrem Janem, se spisovatelkou Sylvou Lauerovou či s herečkou Miluší Šplechtovou.
  "Vaším společníkem je Noční Mikrofórum, kterým vás provází Alena Kumstýřová"
 • Alena Kumstýřová: Vypravěči - Eva Kolouchová, britská investigativní režisérka.
  Alena Kumstýřová: Vypravěči - Eva Kolouchová, britská investigativní režisérka.
  Zajímají vás silné lidské příběhy, osudy, výpovědi známých i méně známých, ale vždy nevšedních osobností? Právě taková setkání přinášel pořad Vypravěči na Dvojce ČRo, jehož častou autorkou byla Alena Kumstýřová. Jednou z vypravěček, které pozvala k mikrofonu, byla investigativní režisérka a producentka Eva Kolouchová, která se stala jednou z nejprestižnějších a nejoceňovanějších ve Velké Británii. Pakliže vás zajímá, jak se dělá skutečně velká a poctivá investigace i co všechno obnáší přinášet pravdivá svědectví z mnohdy velmi nebezpečných oblastí světa, poslechněte si jedinečný příběh.
  Alena Kumstýřová: Vypravěči - Eva Kolouchová, britská investigativní režisérka.
 • Alena Kumstýřová: Vypravěči - plastický chirurg doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc.
  Alena Kumstýřová: Vypravěči - plastický chirurg doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc.
  Zajímají vás příběhy, lidské osudy, baví vás nahlížet do mnohdy velmi nevšedních životů? V tom případě jsou Vypravěči to pravé pro vás. Nahlédněme do archivu ČRo, připraven je pro vás další pořad Aleny Kumstýřové, ve kterém se vypravěčem o své cestě stal plastický chirurg, doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc.
  Alena Kumstýřová: Vypravěči - plastický chirurg doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc.
 • Alena Kumstýřová: Noční Mikrofórum s Václavem Vydrou
  Alena Kumstýřová: Noční Mikrofórum s Václavem Vydrou
  Jak ovlivnilo jeho život slavné herecké zázemí, jaká byla jeho vlastní cesta k divadlu, jak se zrodila jeho láska ke koním a jak vnímá různé okamžiky života. O tom všem si Václav Vydra povídal před několika lety v důvěrném předpůlnočním setkání s Alenou Kumstýřovou v Nočním Mikrofóru. Nahlédněme do archivu ČRo.
  Alena Kumstýřová: Noční Mikrofórum s Václavem Vydrou
 • Alena Kumstýřová: Noční Mikrofórum s Miluší Šplechtovou
  Alena Kumstýřová: Noční Mikrofórum s Miluší Šplechtovou
  Jaká je životní cesta herečky a manželky Jana Hrušínského, jak vstoupila do světa divadla i filmu a také jak vstoupila před lety do rodiny Hrušínských, do slavného několikageneračního hereckého klanu. Jaké bylo přijetí a jaký byl a je poté mnohaletý společný život v dobrém i zlém, v nemoci i ve zdraví s šéfem Divadla Na Jezerce. O tom všem si před časem povídala před půlnocí s Alenou Kumstýřovou.
  Alena Kumstýřová: Noční Mikrofórum s Miluší Šplechtovou