Alena Kumstýřová: Noční Mikrofórum s Miluší Šplechtovou

Jaká je životní cesta herečky a manželky Jana Hrušínského, jak vstoupila do světa divadla i filmu a také jak vstoupila před lety do rodiny Hrušínských, do slavného několikageneračního hereckého klanu. Jaké bylo přijetí a jaký byl a je poté mnohaletý společný život v dobrém i zlém, v nemoci i ve zdraví s šéfem Divadla Na Jezerce. O tom všem si před časem povídala před půlnocí s Alenou Kumstýřovou.

 • Alena Kumstýřová: Noční Mikrofórum s Miluší Šplechtovou
 • Alena Kumstýřová: Vypravěči - Eva Kolouchová, britská investigativní režisérka.
  Alena Kumstýřová: Vypravěči - Eva Kolouchová, britská investigativní režisérka.
  Zajímají vás silné lidské příběhy, osudy, výpovědi známých i méně známých, ale vždy nevšedních osobností? Právě taková setkání přinášel pořad Vypravěči na Dvojce ČRo, jehož častou autorkou byla Alena Kumstýřová. Jednou z vypravěček, které pozvala k mikrofonu, byla investigativní režisérka a producentka Eva Kolouchová, která se stala jednou z nejprestižnějších a nejoceňovanějších ve Velké Británii. Pakliže vás zajímá, jak se dělá skutečně velká a poctivá investigace i co všechno obnáší přinášet pravdivá svědectví z mnohdy velmi nebezpečných oblastí světa, poslechněte si jedinečný příběh.
  Alena Kumstýřová: Vypravěči - Eva Kolouchová, britská investigativní režisérka.
 • Alena Kumstýřová: Vypravěči - plastický chirurg doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc.
  Alena Kumstýřová: Vypravěči - plastický chirurg doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc.
  Zajímají vás příběhy, lidské osudy, baví vás nahlížet do mnohdy velmi nevšedních životů? V tom případě jsou Vypravěči to pravé pro vás. Nahlédněme do archivu ČRo, připraven je pro vás další pořad Aleny Kumstýřové, ve kterém se vypravěčem o své cestě stal plastický chirurg, doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc.
  Alena Kumstýřová: Vypravěči - plastický chirurg doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc.
 • Alena Kumstýřová: Noční Mikrofórum s Václavem Vydrou
  Alena Kumstýřová: Noční Mikrofórum s Václavem Vydrou
  Jak ovlivnilo jeho život slavné herecké zázemí, jaká byla jeho vlastní cesta k divadlu, jak se zrodila jeho láska ke koním a jak vnímá různé okamžiky života. O tom všem si Václav Vydra povídal před několika lety v důvěrném předpůlnočním setkání s Alenou Kumstýřovou v Nočním Mikrofóru. Nahlédněme do archivu ČRo.
  Alena Kumstýřová: Noční Mikrofórum s Václavem Vydrou