Semafor slaví 100vku Jiřího Šlitra / Jiří Suchý: Šli tři Šlitři

Jiří Šlitr: 100 let Jiří Suchý: Šli tři Šlitři Kam? Do divadla Semafor Kdy? 15. února 2024 v 19 hodin Tak trochu improvizované setkání s tvorbou muzikanta. Tak trochu improvizované setkání s tvorbou výtvarníka. Tak trochu improvizované setkání s tvorbou k o m i k a Jiřímu Šlitrovi bude toho dne 100 let, a tak se sluší dát najevo, že na něj vzpomínáme. A kdyby se někdo rozhodl na něho zapomenout, dříve nebo později by zjistil, že to zkrátka nejde! Jiří Šlitr poznamenal svou dobu velmi důkladně a pro jistotu hned v několika profesích. Reprízy představení viz stránky divadla Semafor.

 • Semafor slaví 100vku Jiřího Šlitra / Jiří Suchý: Šli tři Šlitři
 • Jiří Suchý: Pohled do semaforského diáře
  Jiří Suchý: Pohled do semaforského diáře
  Čas od času, nejlépe co nejčastěji, zalistuje Jiří Suchý ve svém diáři a pozve na události více či méně související s divadlem Semafor. V tomto případě třeba i na výstavu nevšedních fotografií své spolupracovnice Ireny Zlámalové, která potrvá od 24. února až do srpna v hospůdce Galerka v Bělehradské ulici 44 v Praze.
  Jiří Suchý: Pohled do semaforského diáře
 • Divadlo Semafor nově uvedená "Dobře placená procházka"
  Divadlo Semafor nově uvedená "Dobře placená procházka"
  Jiří Suchý opět listuje ve svém semaforském diáři a zve především na nové uvedení slavné "Dobře placené procházky". Premiéra byla veleúspěšná a pakliže jste se zatím nemohli do Semaforu na toto představení dostavit, můžete si z "Dobře placené procházky" zatím "projít" výstavu fotografií Ireny Zlámalové /celou najdete v sekci Výstavy, zvětšíte rozklikem/.
  Divadlo Semafor nově uvedená "Dobře placená procházka"