Carmen Mayerová: Vzpomínka na Irenu Kačírkovou

Divadlo U Valšů se v listopadu v rámci cyklu Legendy českého jeviště ohlíželo za životem a kariérou skvělé herečky Ireny Kačírkové. Na jevišti se v tomto případě sešli Carmen Mayerová, Alena Kožíková, Josef Zíma a dcera Kristýna Novotná. Pořadem provázel Jan Lorman. Ještě před samotným představením zavzpomínala pro stránky radioregenerace.cz na kolegyni Carmen Mayerová.

 • Anna přechází na červenou, Divadlo ABC, 1965, Ludvík Dittrich
 • Carmen Mayerová
 • Divadlo U Valšů - Šanson, věc veřejná
  Divadlo U Valšů - Šanson, věc veřejná
  Divadlo U Valšů v Praze uvádí Šansonové večery. Na další setkání zvou dramaturgyně cyklu, šansoniérka Jana Rychterová a hlavní host tohoto večera, spisovatelka, herečka a rozhlasová a televizní moderátorka Hanka Švejnohová. Právě její fejetony doprovodí 11. října od 19 hodin české a francouzské šansony s vůní podzimu v podání Marty Balejové, Jany Rychterové a Filipa Sychry v doprovodu klavíristy Radima Linharta.
  Divadlo U Valšů - Šanson, věc veřejná
 • Redakce: Divadlo U Valšů - Šanson, věc veřejná
  Redakce: Divadlo U Valšů - Šanson, věc veřejná
  Divadlo U Valšů v Praze uvádí Šansonové večery. Na další setkání, nejbližší je 11. října v 19 hodin, zvou dramaturgyně cyklu, šansoniérka Jana Rychterová a hlavní host tohoto večera, spisovatelka, herečka a rozhlasová a televizní moderátorka Hanka Švejnohová. Ochutnávku z její tvorby, fejeton Pohlazení po duši, najdete uz teď v sekci Promluvy.
  Redakce: Divadlo U Valšů - Šanson, věc veřejná
 • Divadlo U Valšů: Legendy českého jeviště - Stella Zázvorková, 24. 10. od 16 hod.
  Divadlo U Valšů: Legendy českého jeviště - Stella Zázvorková, 24. 10. od 16 hod.
  Divadlo U Valšů: Legendy českého jeviště - Stella Zázvorková, 24.10. od 16 hod. Svědectví o životě a mistrovských rolích slavné herečky přinesou Naďa Konvalinková, Zuzana Maléřová a Alena Kožíková. Rád přijde i synovec Jan Zázvorka. Provázet bude Jan Lorman. Zuzana Maléřová zve malou vzpomínkou.
  Divadlo U Valšů: Legendy českého jeviště - Stella Zázvorková, 24. 10. od 16 hod.